19th Conference on Sustainable Energy, Water, and Environment Systems

W dniach 8-12 września 2024 roku prof. dr hab. inż. Małgorzata Kacprzak z Instytutu Budownictwa i dr inż. Marian Trafczyński z Instytutu Inżynierii Mechanicznej wzięli udział w 19th Conference on Sustainable Development of Energy, Water and Environment Systems (SDEWES) w Rzymie we Włoszech.

Pracownicy naszego Wydziału w składzie: prof. dr hab. inż. Małgorzata Kacprzak, dr inż. Marian Trafczyński oraz dr hab. inż. Małgorzata Wilk, prof. AGH (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie) zorganizowali i prowadzili specjalną sesję konferencji SDEWES pt. „Green deal for climate and resource conservation – energy efficiency, GHGs reduction, circular economy – synergy or exclusion?”. Konferencja SDEWES była świetną okazją do przedstawienia wyników badań prowadzonych na naszym Wydziale, dyskusji na temat kierunków dalszych badań oraz uczestnictwa w wielu ciekawych wykładach prowadzonych przez 570 wybitnych naukowców i ekspertów z 62 krajów z 6 kontynentów świata.

Więcej informacji o konferencji i specjalnej sesji: https://www.rome2024.sdewes.org/