Seminarium Biblioteki Głównej

Zapraszamy pracowników oraz studentów na seminarium, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. (piątek) w godzinach 9.00-12.00 w Auli GG.

Dzień wiedzy z ORLENEM

Zapraszamy na kolejne spotkanie,które odbędzie się 13 grudnia o godz.12:15 w Audytorium (s.59 piętro I). Poruszone zostaną tematy: "Gospodarka węglowodorami w obszarze Bloku Pochodnych C4- surowce,produkty, procesy" oraz "Produkcja asfaltów drogowych wg. technologii BITUROX".

Młodzi dla Techniki 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, już III edycji Konferencji Naukowej Młodzi dla Techniki 2017. Konferencja ma na celu prezentację dorobku naukowego doktorantów, studentów i młodych pracowników naukowych oraz szeroko rozumianą promocję osiągnięć i działalności naukowej młodych badaczy, działających w obszarze budownictwa, inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej, chemicznej i petrochemicznej. Konferencja dedykowana jest zarówno doświadczonym, jak i początkującym młodym badaczom, rozpoczynającym swoją karierę naukową.

Wizyta KNIŚ w Oddziale Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

W dniu 28 listopada 2016 roku Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w Płocku zorganizowało wyjazd studyjny do Cukrowni w Kruszwicy pod hasłem „Ochrona środowiska w Krajowej Spółce Cukrowej S.A.” CUKROWNIA KRUSZWICA to jeden z siedmiu oddziałów Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

Konkurs Continuum 2016

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie Konkursem - zgłosiło się aż 180 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Płocka, Gostynina, Kutna, Łowicza, Rypina, Sierpca, Wyszogrodu i Żuromina. W piątek odbędzie się pierwszy etap, podczas którego wyłonionych zostanie 25 finalistów. Sponsorem Konkursu jest PKN ORLEN S.A.

Uroczystość wręczenia dyplomów 2016

W piątek 25 listopada 2016 r. miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn oraz technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku ekonomia.

II Świąteczny Koncert Charytatywny

Władze Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku zapraszają na II Świąteczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 18:30 w Auli Gmachu Głównego PW w Płocku (ul. Łukasiewicza 17).

Spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na Świąteczno-Noworoczne SPOTKANIE OPŁATKOWE i KOLĘDY w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” i Kameralnego Chóru Akademickiego w dniu 13 grudnia 2016 r. (wtorek) o godz. 1330 do Sali 32 (I p. czytelnia).

Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – wdrażamy system identyfikacji wizualnej. Chcemy wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o współczesnej i prężnie działającej instytucji. Między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć System Identyfikacji Wizualnej PW, który od teraz jest podstawowym narzędziem kreowania Marki Politechniki Warszawskiej.

Przedsiębiorcza Kobieta

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przedsiębiorcza Kobieta". Projekt jest stworzony przede wszystkim dla kobiet, którym towarzyszy chęć poszerzania swoich umiejętności, i które pragną czerpać inspirację od innych osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.