Bezpłatny kurs z matematyki dla Maturzystów

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów, w II połowie kwietnia organizuje kurs przygotowujący do matury z matematyki na poziomie podstawowym. 15 godzinny blok lekcyjny zostanie poświęcony przede wszystkim rozwiązywaniu zadań z arkuszy maturalnych.

Turniej Piłki Ręcznej - relacja

8 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej PW odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Celem zawodów była popularyzacja piłki ręcznej oraz dobra zabawa. W imprezie wzięło udział osiem drużyn: Politechnika, Kool Serwis Team, Handball Płock, Anorektycy, RKS Siekiera Piła, Actimel Team, HC Kasztans i Bad Girls. Turniej poprowadził dziennikarz i spiker sportowy Bogdan Wolny.

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

Politechnika Warszawska działając na podstawie art. 33 ust. 2 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz. U. poz. 1146, dalej: uRPS), jako wnioskodawca (podmiot ubiegający się̨ o dofinansowanie) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój - Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”, ogłasza otwarty nabór Partnerów zainteresowanych wspólną realizacją projektu finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków krajowych.

Konkurs plastyczny "Inżynieria środowiska, czyli..." 2017

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w IV edycji konkursu o tematyce: "Inżynieria środowiska, czyli..". Uczestnik konkursu powinien przygotować pracę w formie plakatu dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej "WSPÓŁCZESNE PROBLEMY ROZWOJU GOSPODARCZEGO" w tym roku pod hasłem Aktualne wyzwania ekonomii z perspektywy teorii i praktyki gospodarczej, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. Organizatorem jest Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Spotkanie dot. programu ERASMUS +

Wszystkich studentów zainteresowanych możliwością otrzymania stypendium w celu odbycia semestru studiów lub praktyki zagranicznej zapraszamy na najbliższe spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. w Audytorium. Erasmus jest programem dla uczelni, ich studentów i pracowników. Wspiera międzynarodową współpracę szkół wyższych, umożliwia wyjazdy studentów za granicę na część studiów i praktykę, promuje mobilność pracowników uczelni, stwarza uczelniom liczne możliwości udziału w projektach wraz z partnerami zagranicznymi.

Konkurs INFOMATIX pod patronatem PW

W piątek 31 marca 2017 r. odbył się konkurs matematyczno-informatycznego „INFOMATIX” dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, który został zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Kościuszki w Gostyninie przy współudziale Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej – Curie w Gostyninie i Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego. Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Gostyniński natomiast Patronat Merytoryczny Politechnika Warszawska Filia w Płocku oraz globalna Firma Hewlett Packard Enterprise.

Praktyki u Marszałka

Już po raz drugi, marszałek województwa mazowieckiego, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów mazowieckich uczelni wyższych, otwierając przed nimi szansę zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Od 3 kwietnia 2017 r. rusza nabór na III edycję programu „Praktyki u Marszałka” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Konkurs plastyczny 2017

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie plastycznym dotyczącym skojarzeń młodzieży na temat studiowania kierunków technicznych na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

SF BCC Region Płock rekrutuje!

Jesteś ambitny, kreatywny i otwarty? Masz doświadczenie w działaniu w organizacjach? Szukasz inspiracji dla siebie i chcesz być inspiracją dla innych? Dołącz do Studenckiego Forum Business Centre Club Region Płock i wspólnie z nami buduj największą studencką organizację biznesową w Europie!