Strona główna » Filia » Aktualności »
„Grafika dla chemika” - rozstrzygnięcie konkursu
Wraz z końcem roku szkolnego wyłonieni zostali zwycięzcy I edycji konkursu „Grafika dla chemika, czyli chemia w dużym formacie”.
Konkurs zorganizowany został wspólnie przez III LO w Płocku oraz Politechnikę Warszawską Filię w Płocku. Jego uczestnicy mieli za zadanie przygotować postery/grafiki dotyczące chemii lub podstaw technologii chemicznej, które mogłyby być przydatne w zrozumieniu zagadnień, z którymi uczniowie spotykają się w szkole, i które mogłyby stanowić pomoc naukową np. podczas zajęć lekcyjnych.
Przy ocenianiu prac Komisja Konkursowa brała pod uwagę poprawność merytoryczną, przydatność edukacyjną oraz kreatywność i walory artystyczne posterów.
Spośród kilkudziesięciu zgłoszonych prac Komisja wyłoniła 4, a ich autorzy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Uczelnię.
Zwycięzcom gratulujemy.


