Stypendia

Wnioski o stypendia z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów będą przyjmowane w pok. 102 od 01.10.2024 r. do 16.10.2024 r.  (z wyłączeniem 03.10.2024 r. – czwartek)

Wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące wymaganych dokumentów przy składaniu wniosków stypendialnych proszę kierować wyłącznie na adres mailowy: marlena.dobaczewska@pw.edu.pl

oraz pod numerem telefonu:  (24) 367 21 16 w godzinach przyjmowania wniosków.

Stypendium socjalne

pok. 102

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek        godz. 9.00 – 14.00

środa                                                       godz. 12.30 – 17.00

Dodatkowe terminy

sobota (12.10)                                          godz. 8.00-13.00

Zapomogi, stypendium rektora oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych

Wnioski składane poprzez system USOSweb

Zmiana procedury składania wniosków o przyznanie stypendium rektora !!

Wysokość średniej oraz pozycja w rankingu będą widoczne w systemie USOSweb (dla studentów – rankingi). Wstępny ranking będzie również dostępny w gablocie przed Sekretariatem Kolegium.

W dniach od 7 do 13 października student zobowiązany jest do sprawdzenia i weryfikacji średniej ocen. W przypadku braku średniej lub błędnego jej wyliczenia, student składa wniosek, w systemie USOSweb, o weryfikację i przeliczenie lub dodanie średniej ważonej w rankingu do stypendium rektora.

Wniosek o przyznanie stypendium rektora należy złożyć w systemie USOSweb od 16 do 22 października 2024 r.

W terminie od 6 do 10 listopada 2024 r. na wniosek studenta o korektę liczby punktów przyznanych za osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne, złożony w systemie USOSweb, dokonuje się korekty liczby punktów przyznanych za osiągnięcia. Korekty dotyczą wyłącznie oczywistych pomyłek.

Przypominamy również, że w kontaktach z Sekretariatem Kolegium należy używać wyłącznie studenckiej poczty elektronicznej w domenie PW.